Цензор.НЕТ

09.09.16 16:05

Система закупівлі ліків через міжнародні організації дозволила заощадити до 90% державних коштів, - Гройсман

Ліки й надалі будуть закуповуватися за прозорими схемами через міжнародні організації. Адже така практика дала можливість розблокувати закупівлю ліків і заощадити від 10 до 90% державних коштів.

Про це повідомив прем'єр міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до уряду" сьогодні, 9 вересня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"На сьогодні проблема поставки ліків розблокована, в тому числі і щодо вакцин. Але цього недостатньо, тому що було відставання. Це ми розблокували поставки минулого року. Зараз питання йде про те, щоб провести закупівлі 2016 року, - зазначив Гройсман, підкресливши , що "ми зараз повинні наздогнати час", і Міністерство охорони здоров'я цим питанням займається.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Найближчими місяцями люди відчують зниження цін на ліки, - Гройсман на засіданні Кабміну

Прем'єр-міністр повідомив, що фактично МОЗ балансує потребу, і в подальшому будуть проводитися закупівлі ліків за прозорою схемою, через міжнародні організації.

"Ми вважаємо, що це абсолютно правильний крок. Хоча багатьом це не подобається. Коли йдеться про закупівлю ліків від міжнародних організацій, то в нас є економія від 10 до 90 відсотків. Багато на цьому гріли руки. Але так більше не буде. До того часу, поки буде наш Кабінет Міністрів, і цей парламент, я думаю, буде нас підтримувати, ми не будемо відмовлятися від ідеї закупівлі через міжнародні організації", - наголосив Гройсман.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики