Цензор.НЕТ

19.09.16 09:00

Жебрівський про Таранова: "Після відпустки, наскільки я знаю, він повинен був зайняти досить високу посаду"

Ззаступник голови Адміністрації Президента Андрій Таранов, який трагічно загинув у неділю, після відпустки мав посісти високу посаду.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Безумовно, це унікальна людина, справжній генерал, який насправді був залучений і до ситуації від самого початку війни на Донбасі. Фактично людина, яка заходила у краматорський аеропорт, захищала краматорський аеропорт. Він не тільки розробляв операції, а брав активну участь у реалізації цих операцій. Це людина, який приєднався до створення Сил спеціальних операцій. Це людина, яка у важкий час для ЗСУ, коли не було техніки, із Заходу доставляла техніку для українських збройних сил, це був різнобічний і багатогранний чоловік", - розповідає Жебрівський.

Також дивіться: Заступник глави Адміністрації Президента Таранов загинув на Дніпрі в Києві. ФОТО

"Андрій ніколи не був зарозумілим, ось дуже важливо, чоловік мав досить високу посаду, тому що є тут деякі - займе високу посаду і відразу пиха з'являється, - а це був генерал, але відкритий і чесний, прозорий, пряма людина. Після відпустки, наскільки я знаю, він повинен був зайняти досить високу посаду, і справді не вистачатиме Андрія і в зоні АТО", - додав Жебрівський.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Невідомі напали на знімальну групу Еспресо.TV поблизу місця загибелі Таранова. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики