Цензор.НЕТ

19.09.16 12:18

Ярош готує законопроект про добровольчу армію: "Сподіваюся на відверту розмову з Президентом"

Народний депутат України Дмитро Ярош готує законопроект про добровольчу армію.

Про це керівник Української Добровольчої армії повідомив у інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Веду консультації з депутатами з приводу законопроекту про добровольчу армію. Назбирав вже трохи голосів. Навіть лідери фракцій мені сказали, що будуть підтримувати. Сподіваюся ще на відверту розмову із Президентом, щоб і вони сприяли", - заявив Ярош, зазначивши, що зустріч із Порошенком, можливо, відбудеться цього тижня.

Депутат повідомив, що рідко зустрічається з Президентом: "Десь раз на три-чотири місяці. Він зайнятий, я також".

Ярош, котрий нечасто буває в Раді, також заявив, що на голосування за законопроект про добровольчу армію прийде у парламент.

Також читайте: Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тисяч українських військовослужбовців, - Порошенко

Відповідаючи на зауваження, що він один із головних прогульників у ВР, депутат заявив: "Зате в мене хороші показники на окрузі - одні з найкращих. Тут все в порядку. Я знаю, що люди, які мене обрали, задоволені тим, що я роблю. Разом з виконавчою владою нам багато чого вдається вирішувати. Зараз із бюджетною децентралізацією отримали ресурси на місця. Відповідно, реалізуються питання ремонтів доріг та садочків... Як тільки я побачу, що зможу впливати у Верховній Раді на те, що відбувається, буде сенс там перебувати. А коли ти, як позафракційний депутат, приходиш, просто сидиш та "протираєш штани", коли нагорі йдуть договорняки, який сенс?! У мене й без того багато справ. Я неодноразово в інтерв'ю говорив, що мандат допомагає по забезпеченню фронту, у зв'язках та відкриває багато дверей. Бо в державі від совка лишилося "чинопочитание" (всміхається. - О.М.), тому такі речі поки потрібні. Але я не використовую мандат в особистих цілях - для власного збагачення чи ще для чогось".

Коментуючи обіцянку спікера Андрія Парубія карати таких прогульників, Ярош заявив: "Нехай. Він нехай мені відрядження випише на фронт, тоді мене й карати не треба. Андрій - мій товариш. Я з ним поговорю, запропоную".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики