Цензор.НЕТ

20.09.16 09:31

Негативне виборче середовище, жорсткий контроль ЗМІ і тиск на громадянське суспільство, - Держдеп США про вибори в Держдуму РФ

США визнають, що вибори депутатів Державної думи РФ були проведені прозоро, але вказують на негативне виборче середовище, в якому відбувалися вибори.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Кореспондент, про це йдеться в заяві офіційного представника держдепартаменту США Джона Кірбі.

"Ми визнаємо, що ЦВК Росії провела вибори прозоро, але ми звертаємо увагу на висновки у звіті (спостерігачів БДІПЛ і ПАРЄ - ред.), що виборче середовище було негативно порушено обмеженням фундаментальних свобод і політичних прав, суворим контролем ЗМІ і посиленням контролю громадянського суспільства", - йдеться в документі.

У Держдепартаменті зазначають, що процес реєстрації кандидатів був ускладнений надмірними вимогами, які висували під час реєстрації. Особливо це виявлялося в процесі реєстрації кандидатів в одномандатних округах.

Також читайте: ЄС не визнав легітимності виборів до Держдуми РФ в окупованому Криму

"Ми закликаємо російську владу зробити позитивні кроки як до рекомендацій, що є у звіті спостерігачів ОБСЄ, так і до рекомендацій російських і міжнародних спостерігачів", - підкреслюють у заяві.

Також читайте: Росія сфальсифікувала списки виборців в окупованому Криму, - Айвазовська

Нагадаємо, 18 вересня відбулися вибори до Державної думи Російської Федерації. Виборча кампанія і, власне, голосування відбувалося зокрема і на території тимчасово окупованого Криму. У Держдуму змогли пройти тільки чотири партії - "Єдина Росія" (54,42% голосів), КПРФ (13,52% голосів), ЛДПР (13,28% голосів) і "Справедлива Росія" (6,17% голосів).

Читайте на "Цензор.НЕТ": Канада не визнає виборів до Держдуми РФ в окупованому Криму, - глава МЗС Діон

19 вересня Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів не визнавати результати виборів до Держдуми РФ у частині голосування на території окупованого Кримського півострова.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики