Цензор.НЕТ

21.09.16 08:28

Передумовою для членства України в НАТО є відновлення контролю над кордоном, - екс-голова Пентагону

Колишній керівник Пентагону Леон Панетта заявив, що передумовою вступу України в НАТО є відновлення контролю над кордоном.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив в інтерв'ю ЛІГА.net

"Мені б хотілося бачити Україну членом НАТО. Це зараз важко, але якщо ми зможемо вирішити питання з кордоном, як наслідок, це створить умови для членства в НАТО", - заявив колишній міністр оборони США.

Панетта наголосив на важливості постачання оборонних озброєнь Україні, щоб "послати чіткий сигнал Росії про те, що вони не будуть терпіти агресію".

Читайте також на Цензор.НЕТ: За останні два роки українська армія значно зміцніла. Це великий успіх, - екс-голова Пентагону Панетта

Зазначимо, Леон Панетта - американський політик-демократ, багато років працював у Конгресі США, керував адміністрацією 42-го президента США Білла Клінтона. Піком його кар'єри стали найвищі посади у військово-політичній ієрархії США. При президенті Бараку Обамі Панетта очолював Центральне розвідувальне управління в 2009-2011 роках, а потім - Пентагон у 2011-2013 роках. Як директор ЦРУ Леон Панетта поставив на потік ліквідацію ватажків джихадистів дронами на Близькому Сході і керував операцією, яка привела до знищення Усами бен Ладена.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики