Цензор.НЕТ

23.09.16 08:54

Росія створює серйозну загрозу для авіаперельотів над Чорним морем, - Клімкін

Російські служби з території окупованого Кримського півострова втручаються в міжнародні аварійні частоти українських служб повітряного руху, чим створюють серйозну небезпеку для міжнародних перельотів над Чорним морем.

Про це заявив під час виступу в Раді Безпеки у четвер міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"З незаконною окупацією Криму у квітні 2014 року Російська Федерація почала втручатися в міжнародні аварійні частоти служби повітряного руху, які обслуговує Україна. Такі дії створюють серйозну загрозу для польотів у міжнародному повітряному просторі над відкритим морем і суперечать Чиказькій конвенції та її Додаткам 15 і 11, а також відповідним положенням ІКАО в цих питаннях", - заявив представник України.

Читайте також: Клімкін закликав Радбез ООН створити трибунал щодо МН17: "Такий суд був би ефективним інструментом для відповіді на цей мерзенний злочин"

Він наголосив, що після того, як РФ у односторонньому порядку перебрала на себе аеронавігаційні послуги в Сімферопольському районі польотної інформації, вона також "порушила резолюцію Генасамблеї ООН 262 про територіальну цілісність України, ухвалену в березні 2014 року".

При цьому Клімкін назвав дії РФ щодо публікації аеронавігаційної інформації спробою легімітизувати її незаконну діяльність.

Також читайте: Порошенко порівняв дії РФ у Сирії та Україні й закликав реформувати Радбез ООН. ФОТО (оновлено)

"Ми хотіли би підкреслити важливість суворого дотримання стандартів і рекомендованої практики ІКАО усіма державами-членами без будь-яких винятків, особливо в повітряному просторі над відкритим морем", - наголосив голова українського зовнішньополітичного відомства.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики