Цензор.НЕТ

28.09.16 22:56

Сьогоднішній день - це важливий крок на шляху до завершення розслідування та встановлення винних у трагедії рейсу МН17, - МЗС

У МЗС нагадали, що "спільна слідча дія здійснює незалежне та об'єктивне розслідування, і ми не маємо намірів втручатися".

Про це повідомила речник Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Результати розслідування катастрофи МН17 базуються на ракетних випробуваннях Фінляндії, - посол

"Це були попередні результати роботи спільної слідчої групи з розслідування аварії літака малайзійських авіаліній, куди входять Україна, Нідерланди, Малайзія, Австралія і Бельгія. Перш за все, ці проміжні результати абсолютно підтвердили висновки технічного звіту з розслідування цієї катастрофи, які були оприлюднені Нідерландами торік, а саме що падіння літака було спричинене вибухом бойової частини, встановленої на ракеті, випущеної з "Бука". Інформація не лише про вид зброї, а й про маршрут, яким зброя потрапила з Росії на територію України й була вивезена в зворотному напрямку через контрольовану росіянами та їхніми бойовиками ділянку українсько-російського кордону", - сказала Беца.

Також читайте: "Закликаємо Росію конструктивно реагувати на висновки слідства щодо МН 17", - глава МЗС Великобританії

Вона додала: "Було доведено причетність Росії до збитого літака. Зброя була поставлена ​​з території Росії, і цьому є неспростовні докази, вона була на окупованій території, яка не контролюється урядом України, з неї був здійснений постріл, і після цього її було перевезено на територію РФ. Це надзвичайно важливі моменти для подальшого кримінального розслідування, тому що воно ще триває".

У МЗС нагадали, що "спільна слідча дія здійснює незалежне та об'єктивне розслідування, і ми не маємо намірів втручатися".

"Ми є членами, але уряд не втручається, тому ці розслідування мають вагу. Сьогоднішній день - це важлива віха, важливий крок на шляху до завершення розслідувань і встановлення винних у цій страшній трагедії та притягнення до відповідальності всіх винних у збитті літака", - сказала Беца.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики