Цензор.НЕТ

06.10.16 12:09

Розенко обіцяє зростання соцстандартів у наступному році щонайменше на 10%

Темпи зростання соціальних стандартів у 2017 році випереджатимуть інфляцію.

Про це в ефірі телеканалу "Еспресо.TV" заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Ми прогнозуємо, що інфляція у 2017 році не перевищить 8%, а соціальні стандарти - мінімальні зарплати, мінімальний розмір пенсій, вся заробітна плата бюджетників - зростуть щонайменше на 10%", - сказав він.

Також читайте: Уряд готовий підвищувати соціальні стандарти і фінансування галузей відповідно до економічного зростання, - Гройсман

Водночас він зауважив, що у разі покращення економічної ситуації, Уряд може прийняти рішення про більш значне підвищення соцстандартів.

"10% - це мінімально те, що ми можемо гарантувати вже зараз. Але якщо економічна ситуація буде покращуватися, економіка буде давати більше ресурсу, якщо ми побачимо, що в бюджеті з'являться додаткові кошти, Уряд прийме рішення про більш cуттєве підвищення соціальних стандартів", - запевнив віце-прем'єр-міністр.

Він також нагадав, що з 1 грудня цього року відбудеться чергове підвищення мінімальних соціальних стандартів - в середньому на 10%.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики