Цензор.НЕТ

18.10.16 14:49

"Це наш сучасний герой", - на батьківщині терориста Мотороли в Комі проходить молодіжний зліт, присвячений його пам'яті

У Сиктивдинському районі РФ проходить перший республіканський зліт кадетських класів, військово-патріотичних клубів та об'єднань "Юнармія Комі - 2016". Він присвячений пам'яті ліквідованого терориста "ДНР" Арсена Павлова на прізвисько Моторола.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "7x7", про це розповів начальник управління молодіжної політики Міністерства освіти, науки і молодіжної політики Комі Леонід Краснопьоров.

"Рішення ухвалено колегами і керівниками військово-патріотичних клубів. Це наш сучасний герой", - сказав він. За його словами, діяльність Мотороли - "приклад відчайдушного, гарного героїзму, чоловічої поведінки". "Ми вирішили таким чином, щоб хлопці шанували, знали, що він жив серед нас", - додав чиновник.

Також читайте: Депутат Держдуми Мілонов пропонує присвоїти ім'я Мотороли петербурзькій школі

Коментуючи інформацію про те, що Моторола розстрілював полонених, Краснопьоров заявив: "У нас презумпція невинності. Я ось цього не бачив. Я знаю, що він відчайдушно воював. А кого він там розстрілював? Швидше за все, це фейк. Я не вірю такому. Він воював у відкритому бою, як чоловік із чоловіком. Я не думаю, що він розстріляв полоненого. На це є спеціальні люди, які займаються допитом. А Арсеній був командиром, йому не випадає розстрілювати полонених. Це, швидше за все, нісенітниці".


Нагадаємо, Арсен Павлов був ліквідований 16 жовтня в Донецьку.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики