Цензор.НЕТ

18.10.16 15:55

Порошенко про особливий статус Донбасу: передумова дуже проста - вільні й чесні місцеві вибори

Закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей" набуде чинності відразу після того, як на території ОРДЛО пройдуть чесні і вільні вибори, які будуть визнані незалежною місією ОБСЄ.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції в Осло з Прем'єр-міністром Норвегії Ерною Солберг.

"Цей закон вже проголосований у парламенті і підписаний мною. І єдина передумова для імплементації цього закону дуже проста: вільні і чесні місцеві вибори на Донбасі, які відповідатимуть критеріям ОБСЄ, демократичним стандартам", - заявив Президент, коментуючи на прохання журналістів ситуацію навколо закону про "особливий статус Донбасу" і виконання Україною своїх зобов'язань у рамках Мінських угод.

Також читайте: "Ми повинні визнати окупацію і припинити торгівлю з окупованими територіями", - Сироїд. ВIДЕО

Як зазначив Порошенко, іноді це дуже складно зрозуміти російським "партнерам". "Їм не потрібно ніяких додаткових кроків ні від українського парламенту, ні від українського президента. Оскільки відразу після місцевих виборів, результати яких будуть визнані незалежною місією ОБСЄ, цей закон набуде чинності", - підкреслив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики