Цензор.НЕТ

18.10.16 17:08

Рада проголосувала за обов'язкове проходження військової підготовки студентами медичних вишів

Верховна Рада ввела обов'язкове проходження студентами вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки офіцерів запасу медичної служби.

За прийняття в цілому законопроекту №2210а проголосували 238 депутати, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Зокрема, військову підготовку за програмою офіцерів запасу медичної служби в обов'язковому порядку будуть проходити громадяни України, які мають освітню ступінь у вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладах України, придатні до військової служби за станом здоров'я та морально-діловими якостями.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Укомплектованість санітарною автомобільною технікою становить 65%, - Міноборони

Очікується, що реалізація норм законопроекту сприятиме відновленню системи підготовки студентів вищих медичних навчальних закладів для надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях і в умовах бойових дій, створенню професійно підготовленого мобілізаційного ресурсу загальнодержавної системи медичного забезпечення в особливий період, мінімізації людських втрат, захисту та збереженню життя і здоров'я як військових, так і цивільних осіб у мирний і воєнний час, а також посиленню національної безпеки й оборони.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики