Бойовики порушили заборону на розміщення озброєнь і військової техніки в районі 4 населених пунктів, - прес-секретар Кучми

1940 3

Українська сторона в ході відеоконференції Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу вказала проросійським бойовикам на невиконанні ними домовленості щодо нерозміщення важких озброєнь у районі 4 населених пунктів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Facebook повідомила прес-секретар представника України в ТКГ, екс-президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

Вона зазначила, що представники ОРДЛО не виконують повною мірою рамкове рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів. "Зі свого боку Україна послідовно виконує взяті на себе зобов'язання і сподівається на дотримання взятих на себе зобов'язань з боку Російської Федерації та ОРДЛО. Також ми наполягаємо на постійному моніторингу СММ ОБСЄ в місцях розведення сил і засобів", - написала Оліфер.

За її словами, особливо українська сторона звернула увагу на положення Меморандуму від 19 вересня 2014 року, який, серед іншого, передбачає контроль України за Дебальцевим. В тому числі, цим документом передбачено зупинку підрозділів сторін на лінії зіткнення, яка склалася станом на 19 вересня 2014 року, що був порушений з боку ОРДЛО.

"Також представниками окремих районів Донецької та Луганської областей не виконаний пункт, де чітко вказано заборону на розміщення важких озброєнь і військової техніки в районі населених пунктів Комсомольське, Кумачове, Новоазовськ, Саханка", - написала вона.