Цензор.НЕТ

18.10.16 18:04

Кравчук сумнівається в результативності зустрічі "нормандської четвірки"

Екс-президент України Леонід Кравчук сумнівається, що зустріч у "нормандському форматі", яка відбудеться в Берліні 19 жовтня, буде мати позитивні результати.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна".

"Згоден із тривожним ставленням (Порошенка, - ред.), тому що ще не було зустрічі, а вже висловлено діаметрально протилежні позиції. Росія вважає, що нам потрібно вирішити спочатку політичні питання, тобто провести вибори, внести зміни до Конституції. Росію підтримує президент Франції. Порошенко заявив, що Україна не буде виконувати політичної частини Мінських угод, поки не будуть вирішені питання безпеки... Отже, вже відомо, що сторони мають абсолютно різні позиції... у мене немає ніяких переконань у тому, що ця зустріч буде мати позитивні, реальні, діючі результати", - заявив Кравчук.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко: Я оптимістичний з приводу майбутнього України, але не так уже й оптимістичний з приводу завтрашньої зустрічі "нормандської четвірки"


Раніше повідомлялося про те, що Президент України Петро Порошенко, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд у ході телефонної розмови домовилися про зустріч нормандської четвірки 19 жовтня в Берліні.

Пізніше в Кремлі заявили, що президент Росії Володимир Путін також візьме участь у переговорах. Водночас Президент України Петро Порошенко заявив, що не дуже оптимістичний з приводу завтрашньої зустрічі "нормандської четвірки".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики