Цензор.НЕТ

18.10.16 20:50

Архієпископа УАПЦ через бійку в нічному клубі в Тернополі відправлено в монастир на покаяння

Архієпископа Української автокефальної православної церкви Мстислава (Гука), який "засвітився" в нічних гулянках на свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього в одному з нічних барів Тернополя, відправили на покаяння в монастир.

Таке рішення щодо архієпископа Тернопільського і Подільського прийняв Собор єпископів УАПЦ у Києві 18 жовтня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Релігійно-інформаційну службу України.

Ще двох священиків та одного іподиякона, які були супутниками владики в його забавах, відсторонили від пастирських обов'язків.

"Архиєрейський Собор вирішив відправити архиєпископа Тернопільського і Подільського Мстислава на покаяння в один із монастирів УАПЦ. Тимчасово виконувати обов'язки керуючого буде митрополит Галицький та Івано-Франківський, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ Андрій (Абрамчук)", - повідомив після завершення Собору секретар Патріархії УАПЦ отець Віталій Даньчак.

Щодо двох священиків та іподиякона, то Собор тимчасово відсторонив їх від пастирських обов'язків. Окрім того, в УАПЦ створили комісію, яка протягом місяця проведе розслідування в справі.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Владика перевіряє парафіянок на стійкість до спокуси, церковний скарбник розпочинає бійку, йому допомагає іподиякон, - служителі УАПЦ відпочивають у нічному клубі. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики