Кремлю важливо показати, що є хоч якась міжнародна увагу до РФ, - Єлісєєв пояснив, чому Путін погодився на зустріч у "нормандському форматі"

8605 45

Російська пропаганда буде намагатися використовувати факт зустрічі у нормандському форматі таким чином, що немає міжнародної ізоляції РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі 5 каналу в програмі "Підсумки дня" заявив заступник голови Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.

"Я можу зараз навіть вам сказати, і завтра ви перевірите мої слова, що завтра російська пропаганда почне розповідати, що вони використали саміт нормандської четвірки для того, щоб тиснути на Україну, щоби вона забезпечила виконання так званих "політичних умов" Мінських домовленостей, що насправді не відповідатиме дійсності. Крім того, пропаганда намагатиметься використовувати той факт, що немає міжнародної ізоляції Росії. Особливо в умовах, коли Франція відмовилася від проведення візиту Путіна до Парижа, їм важливо показати, що принаймні якась міжнародна увага до Росії є", - зазначив він.

Також читайте: Франція і Німеччина погодилися на запропоновану Порошенком "дорожню карту" виконання Мінських угод, - Єлісєєв

Раніше Костянтин Єлісєєв зазначив, що сам факт проведення нормандського саміту - це вже великий успіх.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель, коментуючи майбутній саміт, заявила, що не очікує від зустрічі ніяких чудес.