Цензор.НЕТ

19.10.16 09:35

Презумпція правоти поліцейського немислима в умовах проваленої переатестації, - Іллєнко

На думку депутата, презумпція правоти поліцейського - можливо, гра на емоціях людей.

Як передає Цензор.НЕТ, таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив позафракційний депутат, член ВО "Свобода" Андрій Іллєнко.

"Я категорично проти цих ініціатив (про презумпції правоти поліцейського, - ред.), тому що, в принципі, так звана переатестація у нас провалена, у нас колишній "Беркут" прекрасно служить у так званій "нової поліції". У нас абсолютна більшість тих, хто був у старій міліції, зараз у новій поліції. Давати цим людям, які не пройшли реальну люстрацію, додаткові повноваження, тим більше презумпцію правоти - це просто немислимо в цій ситуації", - заявив Іллєнко.

Він також зазначив, що поліцейський не має бути безправним, але презумпція правоти поліцейського - можливо, гра на емоціях людей.

Читайте також: Реформа поліції рухається в правильному напрямку, - дослідження. ІНФОГРАФІКА

"Насправді, ніхто не каже, що поліцейський повинен бути безправним, це теж неправильно. Поліцейський зобов'язаний мати свої абсолютні повноваження, він повинен мати захист закону. Але вся ця історія була використана з метою відвести увагу від основного питання. Слід поставити питання після трагедії в Дніпрі: яка у нас ситуація з тренуванням, психологічною підготовкою поліцейського? Хто за це відповідатиме? Аваков, Деканоідзе? Нехай відзвітують про свою роботу. Замість цього ми почали говорити на іншу тему, про презумпцію правоти. Якщо я злочинець, який має зброю і буде стріляти в кожного, хто намагається його затримати, яким чином презумпція правоти поліцейського мене зупинить? Це популізм. Це може бути гра на емоціях людей", - додав депутат.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики