Інформацію про російських "добровольців" злили з "ЛНР". Із трьох тисяч осіб знайдуться ті, хто погодиться співпрацювати з СБУ - вийде прекрасна агентурна мережа, - російський терорист, екс-співробітник ФСБ

26989 42

Російський терорист Ігор Машков стверджує, що дані приблизно на тисячу "добровольців" із Росії, які поїхали воювати в Україну, їхні адреси, дані їхніх сімей опинилися в СБУ через витік інформації у "ЛНР".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив у інтерв'ю Московському комсомольцю, представившись колишнім оперативним співробітником Управління "К" ФСБ Росії.

террорист

На фото російський терорист, полковник Ігор Машков

"Є відомий український сайт, на якому друкують дані про нібито "терористів" із ДНР і ЛНР, там недавно з'явилися і прізвища багатьох наших хлопців. Моя зокрема. А також анкетні дані - як із відділу кадрів.

Я здогадуюся, через кого прийшли ці матеріали і чому саме зараз, а не, наприклад, рік тому. Як таке взагалі стало можливим - це ж дуже конфіденційна інформація, яку може надати на себе тільки сама людина. Деякі ті бійці вже звільнилися, деякі ще служать. У будь-якому випадку випливли цілком таємні відомості з їхніх особових справ", - зазначив терорист.

Також читайте: Кремлю важливо показати, що є хоч якась міжнародна увагу до РФ, - Єлісєєв пояснив, чому Путін погодився на зустріч у "нормандському форматі"

За словами Машкова, ці дані продали. Терористам стало відомо, що не сервер зламали, а просто відксерили паперові анкети членів "Союзу добровольців Донбасу", причому ті, які вони заповнювали особисто, в офісі. Машков наголосив, що особисто знає того, хто стоїть за "зливом" інформації.

"Так, знаю. Його знають у ЛНР, він представляється добровольцем, але насправді ніколи не брав участі у справжніх бойових операціях. Він звичайний негідник. На жаль, інші методи боротьби вичерпано, інакше ми не можемо донести правду і змусити його відповідати за скоєне, інакше як публічно заявити про те, що трапилося і змусити керівництво "Союзу" провести внутрішнє розслідування", - заявив терорист.

Він також вважає, що українські спецслужби можуть використовувати цю інформацію у своїх інтересах.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кремль продовжує цинічно використовувати громадян України в політичних цілях, - МЗС

"Є ті, кого СБУ може змусити працювати на себе, - це звичайні, прості люди, вони є потенційними кандидатами на вербування. У багатьох домашні не знають, де вони були влітку 2014-го... Легко з'ясувати, який компромат є на таку людину в Донецьку чи Луганську, і вже потім використовувати його тим чи іншим чином. Із трьох тисяч колишніх добровольців точно знайдуться ті, хто погодиться співпрацювати. Таких можуть відправити назад у ДНР, з них вийде прекрасна агентурна мережа, яка стане діяти як в Україні, так і в Росії - для підриву її безпеки. Не обов'язково, що з цих громадян зліплять терористів чи шпигунів, - можливо, вони стануть працювати простими зв'язковим. Привезли, передали ... Якась їх частина також може бути законсервована до більш відповідного часу. У будь-якому випадку всі колишні ополченці зараз під загрозою", - зазначив російський терорист Ігор Машков.