Цензор.НЕТ

19.10.16 18:39

"З нового року заробітна плата в усіх ланках прокуратури збільшиться", - Луценко

У 2017 році мінімальна заробітна плата співробітників прокуратури в Україні значно збільшиться.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це в середу під час представлення нового прокурора Запорізької області заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"З нового року заробітна плата в усіх ланках прокуратури збільшиться. Стартова зарплата в місцевій прокуратурі співробітників першого року найму буде починатися із 7 тисяч гривень. Це майже 40% збільшення", - повідомив Луценко.

Також читайте: "Зарплата вчителя має бути на рівні 8-10 тисяч гривень", - Гриневич

За його словами, "це не багато, особливо в порівнянні з НАБУ, куди так багато наших випускників прагне потрапити, і тим не менш, будь ласка, всі ті, хто залишається працювати, знайте, що ваша зарплата збільшена і ваша спина закрита, якщо ви йдете на протистояння із серйозним противником".

Крім того, Луценко заявив, що сьогодні він підписав указ про реорганізацію центрального апарату Запорізької обласної прокуратури, що дає можливість новому обласному прокурору призначати керівників галузевих служб відомства на його розсуд.

При цьому Генпрокурор просив врахувати, щоб у разі оголошення конкурсу на призначення місцевих прокурорів керівництво звернуло увагу на тих кандидатів, "які хочуть працювати і хочуть змінювати ситуацію".

Також читайте: "Мінімальну зарплату необхідно підвищувати", - глава ДФС Насіров

"Суспільство розглядає прокуратуру, як старого пострадянського монстра, який не займається тим, чим повинен займатися. Я намагаюся довести зворотне. Мені здається, що активність центрального апарату і більшості нових прокурорів дає сигнали про оздоровлення системи", - сказав Генпрокурор України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики