Цензор.НЕТ

19.10.16 21:34

"Росія - це не партнер у вирішенні сирійського питання, а фактор цього конфлікту", - Лінкявічус

Російська Федерація є не партнером у вирішенні кризи в Сирії, а фактором цього кривавого конфлікту.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.UA таку думку глава МЗС Литви Лінас Лінкявічус висловив в інтерв'ю Die Presse.

"Росія - це не партнер у вирішенні сирійського питання, а фактор цього конфлікту. Кремль будь-якими способами хоче домогтися контролю над Сирією, в тому числі ставлячи на кін гуманітарні зусилля. Москва не зупиняється ні перед чим - про це свідчить обстріл гуманітарного конвою", - підкреслив литовський міністр.

"Серед західних урядів є ті, хто говорить про можливі військові злочини Росії в Сирії", - зазначив міністр, назвавши логічними ініціативи, пов'язані з введенням нових антиросійських санкцій.

Також читайте: Росія веде війну в Європі: як шкільний хуліган вона шукає конфлікти всюди, де їх можна знайти, - прем'єр Естонії

"Безсумнівно, нам необхідний як діалог, так і дипломатичні зусилля. Але головне в цьому питанні полягає в тому, як саме ми ведемо цей діалог. Іноді як правильна тактика розглядаються поступки і компроміс. Але інша сторона сприймає їх як слабкість. І прикладів тому маса - Сирія вкотре відкриває нам очі. Займаючи яку-небудь позицію, ми повинні залишатися вірними їй і послідовними. Однак раз у раз в сторону Росії надсилаються суперечливі сигнали, і це мене вражає", - пояснив Лінас Лінкявічус.

На думку глави литовського МЗС, вимоги деяких країн ЄС - наприклад, Угорщини або Словаччини, - скасувати антиросійські санкції слугують, як видно, певним короткостроковим цілям, можливо, якимось діловим інтересам. "Але ж у минулому було вже стільки уроків", - підкреслив він.

Читайте також: Дії Росії та режиму Асада в Алеппо можуть бути військовими злочинами, - Рада ЄС
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики