Цензор.НЕТ

19.10.16 22:29

"Регіонали" - втікачі готують інформаційну атаку на Генпрокурора Луценка, - Ар'єв

Народний депутат України Володимир Ар'єв заявив, що на Генерального прокурора України Юрія Луценка готується інформаційна атака з боку колишніх високопоставлених членів "Партії регіонів".


Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Ар'єв підкреслив: ""Регіонали"-втікачі готують масовану медійну атаку на Юру Луценка й одного з його заступників. Інформація надійна. Клименко-Курченко-Захарченко вже вкинули величезні гроші на дискредитацію Генпрокурора. Мета - будь-яким способом тиснути на Генеральну прокуратуру і наслідок, щоб уникнути кримінальної відповідальності за тотальне пограбування України протягом 2010-2014 років.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": У мережі з'явилося листування співробітників телеканалів "Інтер" і "Донбас" із представниками бойовиків "ДНР". ФОТО

Підкреслюю, кинуті величезні гроші. І це не перша цинічна кампанія, яку бандити Януковича роблять в Україні на крадені гроші. Подивіться тільки скільки коштує компанія Клименка з його фейковою партією і безкоштовними газетами. Він особливо старається, бо саме на нього податківці масово дають показання слідству в справі організації злочинного угруповання з відмивання і конвертації коштів, тому що йому за це світить заочне засудження.

Тому чекайте медіа-атаки, але зі знанням, хто за неї заплатив. І все це ще раз доводить: Клименко-Курченко-Захарченко та інша наволоч не зупиняться, поки їх не зупинимо ми".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики