Цензор.НЕТ

20.10.16 00:06

Три фракції Європарламенту закликали Туска до посилення санкцій проти Росії

Керівники трьох фракцій Європарламенту в спільному листі до голови Європейської ради Дональда Туска закликали порушити питання про посилення санкцій проти Росії.

Про це заявив представник фракції "Альянс лібералів і демократів за Європу" Гі Верхофстадт, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112.

За його словами, звернення до Туска, крім його фракції, підписали також керівник Європейської народної партії Манфред Вебер і глава фракції "Зелені/Європейський вільний альянс" Ребекка Хармс.

"ЄС потребує конкретної системи важелів, щоб зупинити російські військові злочини в Сирії. Посилення режиму санкцій щодо Путіна та його найближчого оточення є найбільш ефективним способом досягнення цієї мети в короткостроковій перспективі", - йдеться в листі.

Читайте також: ЄС потрібно знайти нові засоби впливу на агресивну Росію: ми не повинні забувати таку поведінку, - євродепутат

Як зазначив Верхофстадт, Рада ЄС із закордонних справ уже схвалила адресні санкції проти деяких сирійських чиновників.

"Тепер Європейській раді належить запропонувати реальні заходи, щоб чинити тиск на російське керівництво з тим, щоб воно дотримувалося норми міжнародного права", - підкреслюється в зверненні членів Європарламенту.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики