Цензор.НЕТ

20.10.16 00:13

Рада в четвер розгляне проект держбюджету-2017 у першому читанні

Народні депутати Верховної Ради України на пленарному засіданні в четвер, 20 жовтня, о 16:00 розглянуть проект державного бюджету на 2017 рік (законопроект №5000) у першому читанні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це йдеться в порядку денному засідання парламенту.

Першим на порядку денному стоїть законопроект №5114 про заборону ввезення книг з території держави-агресора і тимчасово окупованої території України з антиукраїнським змістом.

Далі Рада планує включити до порядку денного та ухвалити рішення щодо низки законопроектів, серед яких №5244 про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" і №4696 про зміну режиму роботи Ради, передбачивши проведення пленарних засідань винятково по вівторках і четвергах.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Батьківщина" категорично не голосуватиме за проект бюджету-2017, - Тимошенко

Також парламент має намір включити до порядку денного та ухвалити рішення щодо законопроектів №5044 про збільшення ставки акцизного, екологічного податків та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом на 12% і законопроект №5142 про дозвіл стягнення до державного бюджету активів громадян, придбаних на необґрунтовані доходи, в розмірі від 1 тис. мінімальних зарплат (зараз - близько 1,45 млн гривень).

Крім того, Рада планує розглянути проект постанови №5280 про прийняття декларації пам'яті і солідарності із Сеймами Литви і Польщі.

У другому читанні парламент має намір розглянути законопроекти №2418а про скорочення терміну планових заходів зі здійснення державного нагляду у сфері господарської діяльності та №3153 про встановлення мораторію на проведення перевірок бізнесу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики