Цензор.НЕТ

20.10.16 09:56

Українські підрозділи закріпилися на висотах у районі Водяного і значно поліпшили тактичні позиції: атаки бойовиків були відбиті, - журналіст

Російське командування і далі намагатиметься зайняти позиції якомога ближче до Маріуполя, відповідно напруга на маріупольському напрямку буде зберігатися.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"У районі бойових дій під Маріуполем обстріли тривають, хоча їх інтенсивність дещо знизилася в порівнянні з попередніми днями. Разом з тим, були обстріляні і передмістя Маріуполя. Ситуація на фронті стабільна. Наші підрозділи міцно закріпилися на висотах у районі Водяного, і значно поліпшили тактичні позиції. Всі спроби супротивника збити наші підрозділи з цих висот були відбиті. Підрозділи 9-го полку 1-го російського корпусу зазнали серйозних втрат", - розповів він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бойовики обмежили пересування спостерігачів у Станиці Луганській, - ОБСЄ

"Водяне і Широкине залишаються під контролем українських військ. Противник намагається утримати Комінтернове-Ленінське-Дзержинське. Напруженість у сірій зоні збережеться. Безсумнівно, що російське командування буде продовжувати збройні провокації під Маріуполем, щоб зберегти загрозу місту. Мета противника - зайняти позиції якомога ближче до міста. Війна триває", - додав Бутусов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики