Цензор.НЕТ

20.10.16 11:29

Рада знову не змогла включити до порядку денного законопроект про спецконфіскацію: "Батьківщина" і "Опоблок" не дали жодного голосу "за"

Верховна Рада знову не змогла включити до порядку денного сесії проект Закону №5142 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів.

За таке рішення проголосували лише 199 народних депутатів, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

При цьому "Опозиційний блок" традиційно не дав жодного голосу за це рішення. Також проти включення законопроекту до порядку денного дружно проголосувала фракція "Батьківщина".


Читайте також на "Цензор.НЕТ": НФ ухвалить рішення про підтримку проекту держбюджету-2017 залежно від голосування щодо спецконфіскації, - Геращенко


Спікер парламенту Андрій Парубій перед початком голосування просив депутатів підтримати цей законопроект, оскільки від нього залежить фінансування оборонної сфери країни. "Поганий початок дня", - заявив він після провального голосування в Раді.


Нагадуємо, 22 вересня депутати на вимогу фракції "Народний фронт" спробували включити до календарного плану пленарних засідань на тиждень урядовий законопроект про спецконфіскаці ю, однак голосів для цього не вистачило. На вечірньому засіданні голосів за включення законопроекту також двічі не вистачило.

Кабінет Міністрів на засіданні 14 вересня схвалив законопроект про спецконфіскаці ю і направив його до парламенту. Як заявляв міністр юстиції України Павло Петренко, закон про громадянську конфіскаці ю дозволить повернути 1,5 млрд дол., викрадених екс-президентом Віктором Януковичем.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики