Цензор.НЕТ

20.10.16 13:11

"Сотні справ на одного слідчого - це профанація, а не реальне розслідування злочинів", - Аваков закликав Раду ухвалити законопроект про кримінальні проступки

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков визначає важливість вирішення проблем нормативно-правового характеру для стабілізації криміногенної обстановки в країні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Виступаючи на колегії МВС за участю прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана у четвер у Києві Арсен Аваков наголосив, що неналежне законодавче регулювання діяльності поліції не сприяє ефективній протидії злочинності.

Насамперед, за словами міністра, вбачається "законодавча невизначеність щодо кримінальних проступків і процедури їх розслідування".

Аваков повідомив, що на сьогодні майже 50% кримінальних злочинів становлять злочини невеликого ступеня тяжкості й за кожним із них потрібне проведення всіх процесуальних процедур, що перевантажує роботу слідчих.

"Сотні справ на одного слідчого - це профанація, а не реальне розслідування злочинів",- сказав він.

Читайте також: Гройсман розкритикував київську поліцію за показники розкриття злочинів

Міністр нагадав, що підготовано законопроект про кримінальні проступки.

"Розраховуємо, що цей документ буде ухвалено у Верховній Раді найближчим часом, що дуже серйозно спростить і зробить більш ефективною роботу поліції",- заявив Аваков.

Також він нагадав, що МВС розробило ще цілу низку законодавчих змін, які мають "технічний і філософський характер із позиції взаємодії правоохоронної системи і суспільства".

Також Аваков зазначив, що у пік реформування спостерігалося "деяке ослаблення ситуації контролю над загальною системою". Водночас, за його словами, цей час уже минув.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики