Цензор.НЕТ

20.10.16 14:50

Петицію про недопущення перейменування проспекту Бандери буде відхилено у зв'язку із фальсифікаціями під час голосування, - КМДА

КМДА відхилила електронну петицію про недопущення перейменування проспекту Степана Бандери через масові фальсифікації під час голосування.

Про це повідомила прес-служба Київської міськадміністрації, передає Цензор.НЕТ.

"За результатами перевірки голосів 3396 голосів або 30,09% скоріш за все було введено механічним способом без участі громадян", - повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко. За його словами, у процесі було задіяно 160 ІР-адрес, з яких було "вкинуто" від 682 до 6 голосів. Ще з 34 ІР-адрес голосували 5 разів і з 49 ІР-адрес - 4 рази.

Також читайте: Миколаївський морпорт "Октябрьск" перейменували на "Ольвію"

За даними спеціалістів, більшість із фільшивих голосів ввели шляхом використання електронної пошти з домену @meta.ua, а прізвище, ім'я та по батькові введено великими літерами без пробілів. Також зафіксовано 28 фактів (56 голосів) голосування одним громадянином двічі за вказану петицію. У цьому випадку бігаються дані ІР-адреси, прізвища, імена, по батькові та адреси електронної пошти. Крім того, на графіку голосування є кілька пікових моментів, які можуть свідчити про фальсифікацію голосування.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Київрада перейменувала Московську площу

"Враховуючи розмах і явність фальсифікації голосів, у міста немає інших варіантів, окрім відхилення цієї петиції", -зазначив Бондаренко.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики