Цензор.НЕТ

20.10.16 15:57

Активісти записали безплатний онлайн-відеокурс про те, як "полагодити світ" навколо себе

Активісти Арсеній Фінберг та Анастасія Леухіна записали онлайн-відеокурс "Як полагодити світ" Практичний путівник з громадського активізму", покликаний допомогти активним громадянам простими і доступними методами вирішувати різні суспільні проблеми навколо себе.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Фейсбук Арсенія Фінберга.

Курс безплатний і складається з 13 коротких модулів, кожен по 10-15 хвилин. Після кожного модуля - діалог з авторитетним практиком про конкретну проблему і методи її вирішення.

"Ніякої теорії, все, що ми говоримо, засноване на "реальних подіях" і реальних кейсах", - підкреслює Фінберг.

В курсі Фінберг та Леухіна зокрема розповідають про те:
- Як закрити дірку в асфальті;
- Хто може полагодити каналізацію;
- Як змінити систему освіти або охорони здоров'я;
- Як зібрати команду однодумців і організувати спільну роботу тощо.

"І гості у нас круті: Igor Skliarevsky, Anna Bondar, Наталія Чорногуб, Oleg Rivtin, Женя Кулеба (Zhenya Kuleba), Дмитро Дубілет, Ksenia Semenova, Леся Литвинова, Iryna Lytovchenko, Sergiy Potapov, Halyna Tytysh - всі практики, жодного теоретика", - відзначає Фінберг.

Записатися на курс можна ТУТ.

Тизер відеокурсу дивіться за ПОСИЛАННЯМ.

Також читайте: Активісти розмістили на адмінмежі з Кримом послання до українців із закликом не відпочивати на окупованому півострові. ФОТО

"Не дайте нам приводу подумати, що ми це робили даремно. Курс БЕЗПЛАТНИЙ, записуйтеся самі і запросіть записатися своїх друзів. І може тоді "ям" будь-якого масштабу в нашій країні стане набагато менше!", - підсумував Фінберг.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики