Цензор.НЕТ

20.10.16 17:24

Кожна четверта крадіжка і кожен другий розбій у Києві здійснюються особами з інших регіонів, - Крищенко

Криміногенна ситуація в Києві складна, але повністю контрольована.

Про це повідомив сьогодні на засіданні колегії МВС начальник Головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Криміногенна ситуація в Києві складна, але повністю контрольована і досить прогнозована. За останній час поліції Києва вдалося істотно знизити темпи зростання злочинності, що стосується пограбування і особливо автовикрадень. Тільки за останній час нами було затримано 19 груп автокрадіїв, де 11 з них не є жителями Києва. Кожна четверта крадіжка, кожен другий розбій, пограбування, заволодіння автомобілем чиниться особами з інших регіонів або навіть з інших держав", - сказав Крищенко.

Читайте також: Гройсман розкритикував київську поліцію за показники розкриття злочинів

За його словами, в Києві спостерігається зростання кількості злочинів у громадських місцях. У той же час особливо тяжкі злочини - вбивство, тяжкі тілесні ушкодження - залишаються незмінними, тобто не ростуть, і їх розкриття на рівні 80 відсотків.

Керівник київської поліції помітив, що останнім часом намітилася тенденція зниження "майже вдвічі злочинів з використанням вогнепальної зброї. Це наслідок того, що нами було вилучено велику кількість вогнепальної зброї, яка потрапляла до Києва переважно із зони АТО".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики