Цензор.НЕТ

20.10.16 19:53

"Я впевнений на 99,9%, що спецконфіскацію буде прийнято ще до кінця року", - Данилюк

Глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк упевнений на 99,9%, що законопроект про спецконфіскації буде прийнято до кінця 2016 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він повідомив у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Я не знаю, чому його не ставлять на порядок денний. Уряд його прийняв, він узгоджений з ЄС. Ми це узгодили. Зараз завдання ВР - його прийняти. Ми навчилися на помилках цього року, тому спецконфіскацію ми не закладали тільки в одну статтю, наприклад, оборону. Ми розділили на кілька статей. Це означає, що навіть якщо з якихось причин приймуть трохи пізніше, це не впливатиме на бюджет. Ми зробили таким чином, щоб це не вплинуло на бюджетний процес. Сама спецконфіскація передбачає більше, ніж 40 млрд, - 40 млрд зараз заарештовані, вони повинні бути конфісковані в бюджет. А ми заклали тільки 10,5 млрд грн, ми досить консервативно до цього поставилися. Я впевнений на 99,9%, що спецконфіскацію буде прийнято ще до кінця року, але якщо буде якась затримка, це 0,1%, бюджет від цього не постраждає, тому що ми правильно розподілили між кількома статтями", - сказав Данилюк.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Порошенко повинен переконати свою фракцію підтримати закон про спецконфіскацію. Половина не голосує. Це непристойно! - Яценюк. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики