Цензор.НЕТ

20.10.16 20:15

Кабмін компенсує комунальні витрати за жовтень сім'ям, які не встигли оформити субсидію

Тим сім'ям, які не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону, з бюджету компенсують жовтневі витрати на комунальні послуги.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Також будуть компенсовані витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення по допомогу протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду", - сказано в повідомленні.

Як наголошується, в разі надходження заяви про призначення субсидії, наприклад, у грудні, субсидія буде призначено з початку опалювального сезону.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Комунальні послуги надаватимуть на виплат, а не в кредит, - Гройсман

Крім того, в разі подачі заяви на субсидію протягом трьох місяців з моменту підвищення тарифів, субсидія призначається з дати підвищення тарифів. Тобто, якщо в жовтні змінюється тариф на один із видів послуг, наприклад, холодне водопостачання і водовідведення, субсидію буде призначено з 1 жовтня, навіть якщо звернення надійде пізніше, наприклад, у грудні.

Відповідне рішення зафіксоване в постанові Кабінету Міністрів України №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива".

Також читайте: Субсидію можна отримати навіть тоді, коли є борг за житлово-комунальні послуги, - Розенко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики