Цензор.НЕТ

20.10.16 22:07

Київ і Харків є найбільшими боржниками "Нафтогазу", - Коболєв

Такі великі міста, як Київ і Харків, є найбільшими боржниками НАК "Нафтоназ України".

Про це 20 жовтня в ефірі "5 каналу" заявив голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Я думаю, що найбільшими боржниками є найбільші міста, такі як Київ, такі як Харків, велика сума боргів залишалася по Донецькій та Луганській областях, непогашених через військові дії - це найбільш проблемні міста", - заявив Коболєв.

Він також зазначив, що проблемним у питанні боргів також є і Кривий Ріг. "Там є великі заборгованості. Договір, наскільки мені відомо, досі не укладено. Графіка погашення заборгованості ми досі не бачили остаточного. І проблема в цьому місті в тому, що конкретний тепловик, який споживає тепло, є одним із найменш ефективних", - додав він.

Коболєв зазначив, що сподівається на те, що в Україні не буде міст, залишених був тепла в опалювальний сезон. Ми сподіваємося, що таких міст не буде, і ми сподіваємося, що всі проблеми, з якими зараз стикаємося як ми, так і теплові компанії, будуть вирішені", - сказав Коболєв.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Чистий збиток групи "Нафтогаз" за 2015 рік становить 36,3 мільярда

За його словами, незважаючи на те, що робота над договорами на поставку газу почалася ще в серпні, деякі компанії почали їх підписувати тільки зараз.

Зараз сума боргів "Нафтогазу" становить 22 мільярди гривень.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики