Цензор.НЕТ

21.10.16 08:30

Україна отримає доступ до кордону з РФ після виборів на Донбасі, - Єлісєєв

Україна отримає доступ до неконтрольованої ділянки кордону з Росією на другий день після проведення місцевих виборів на окупованій частині Донбасу.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це повідомив у ефірі ток-шоу "Право на владу" заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв.

"Для нас дуже важливо, що Україна, згідно з Мінськими домовленостями, які було укладено в лютому 2015 року, отримає повний контроль над нині неконтрольованою ділянкою україно-російського кордону на другий день після проведення місцевих виборів", - сказав він.

Але, за його словами, до цих виборів мають виконати безпекові умови Мінська: мають вивести російські війська з Донбасу, а місія ОБСЄ повинна отримати постійний доступ до неконтрольованих ділянок українсько-російського кордону.

Також читайте: "Сподіваємося, що НАТО допоможе нам тиснути на Росію, щоб вона повністю виконувала "Мінські угоди", - Порошенко

Як повідомляли, 19 жовтня лідери країн "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція та Росія) затвердили німецькі та французькі пропозиції щодо основи "дорожньої карти" виконання Мінських домовленостей.

"Українську пропозицію спочатку підтримали наші німецькі та французькі партнер, також на сьогодні німецькі та французькі пропозиції щодо основи "дорожньої карти" було затверджено "нормандським форматом", - заявив Порошенко на прес-конференції за результатами переговорів.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики