Цензор.НЕТ

21.10.16 11:55

Скоропадський про обшуки у Бабич: "Вона не має жодного стосунку не те що до "Правого сектора", але й до будь-якої української політики. Швидше за все, це спроба тиску на мене"

Прес-секретар "Правого сектора" Артем Скоропадський стверджує, що прес-секретар фонду "Правова ініціатива Росії" Ксенія Бабич, до якої сьогодні вранці співробітники Слідчого комітету РФ прийшли з обшуком, ніяк не пов’язна з організацією і з українською політикою в цілому.

Про це він заявив у коментарі Цензор.НЕТ.

Скоропадський зазначив, що не зв'язувався сьогодні з Бабич, тому не може розповісти подробиці цієї справи, але вважає ситуацію "абсурдом", і якоюсь мірою розцінює те, що трапилось, як спробу тиску на нього самого.

"Відомо мені те ж саме, що й журналістам, те, що в Фейсбуці написано. Зв'язуватися з нею - я не зв'язувався, тому що не знаю, якщо вона дійсно зараз на допиті, то будь-яка спроба з нею зв'язатися буде їй не на користь. А взагалі, відбувається якийсь абсурд, тому що ми дійсно давно знайомі, дійсно разом вчилися, але не на одному курсі, як помилково пишуть, - вона молодша за мене на кілька років, тому на одному курсі ми не могли вчитися. Але, дійсно , приятелюємо вже давно, років 11-13", - зазначив Скоропадський.

Читайте також: До прес-секретаря "Правової ініціативи Росії" прийшли з обшуком у справі "Правого сектора"

При цьому він підкреслив, що Ксенія Бабич не має жодного стосунку до організації "Правий сектор" і ніколи з нею не співпрацювала, а їх зі Скоропадським взаємини - винятково приятельські.

"Сенс ситуації в тому, що вона взагалі абсолютно аполітична людина і не має ніякого стосунку не те що до "Правого сектора" або українського націоналістичного руху, але і взагалі до будь-якої української політики. Так, вона там була спецкором або є "112-го" каналу, організовувала включення якихось акцій чи мітингів, але ось на цьому її ставлення до України, мені здається, закінчується.

У самій Україні вона не була років зо два напевно. Тобто це спроба тиску, швидше за все, на мене. Тому що Ксенія - це дівчина, яка ну взагалі жодного стосунку до "Правому сектора" не має, і не мала ніколи, як і до українського політичного життя. І взагалі вона, ще раз підкреслюю, аполітична людина. Так, їй може не подобається те, що відбувається в Росії. Вона іноді критикує це. Але ні в яких політичних партіях, акціях протесту, наскільки я пам'ятаю, вона ніколи не брала участі", - заявив Скоропадський.

За його словами, в останнє вони з Бабич бачилися близько року тому, коли вона приїжджала до Києва. Хіба що обмінювалися повідомленнями в "Фейсбуці", "місяць-півтора тому".

Також читайте: У Росії порушили кримінальну справу проти Яроша і лідерів "Правого сектора"

Нагадаємо, сьогодні вранці російський журналіст Ілля Шепелін повідомив на своїй сторінці в соцмережі, що співробітники Слідчого комітету вранці прийшли з обшуком до квартири прес-секретаря фонду "Правова ініціатива Росії" Ксенії Бабич. За його даними, обшук проводять у справі забороненої в Росії української організації "Правий сектор", фігурантом якої є нібито прес-секретар організації Артем Скоропадський, який навчався на журналістському факультеті МДУ разом з Бабич.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики