Цензор.НЕТ

21.10.16 12:38

Гройсман: Наглядова рада "Укрзалізниці" має бути публічною та незалежною

Наглядова рада ПАТ "Укрзалізниця" має бути публічною та незалежною.

Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Сьогодні наше завдання - по-перше, змінити наглядову раду (ПАТ "Укрзалізниця") на публічну, незалежну наглядову раду. Там сьогодні є чиновники, а мають бути незалежні фахівці", - заявив Гройсман.

Також читайте: Шлях до вирішення проблем "Укрзалізниці" - завантажити українські заводи, - нардеп Дубневич

Коментуючи зауваження народного депутата щодо менеджменту ПАТ "Укрзалізниця", Голова Уряду зазначив, що несправедливо покладати усю відповідальність за стан справ у компанії тільки на нового керівника підприємства, який працює з травня.

Він зазначив, що "Укрзалізниця" хронічно постійно заводилася у збитковість, а кошти, які потрібно було направляти на модернізацію, витрачалися невідомо куди.

Політика менеджменту "Укрзалізниці" сьогодні полягає у тому, щоби вивезти її з кризи, наголосив Володимир Гройсман.

За його словами, керівництво компанії ставить перед собою завдання за рік забезпечити ефективне перевезення вантажів та пасажирів. З цією метою керівництво, зокрема, розміщує замовлення на модернізацію вагонів, покращує систему управління.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Укрзалізниця" отримає в кредит €300 млн від ЄБРР та ЄІБ, - Бальчун

Разом із тим, стара система усередині компанії чинить опір. "Цей опір треба зламати задля того, щоб справжнє, серйозне, потужне національне підприємство "Укрзалізниця" по-справжньому стало відкритим підприємством - мільярдером, яке буде інвестувати кошти в економіку, рухомий склад і якість своєї роботи", - наголосив Володимир Гройсман.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики