Цензор.НЕТ

21.10.16 13:15

Гройсман закликав Раду підтримати посилення відповідальності за рейдерство й інші тяжкі злочини. ВIДЕО

Уряд закликає Верховну Раду України підтримати пропозиції про посилення відповідальності за скоєння тяжких злочинів, зокрема, рейдерства.

Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.
"Потрібна буде ваша підтримка для підвищення відповідальності тих, хто посягає на чуже майно чи здоров'я, тих, хто грабує квартири, не дай Бог, ґвалтує. Ми розраховуємо на те, що буде підтримка парламенту тут у тому, щоби ми збільшили відповідальність, зробили її жорсткою щодо таких проявів", - заявив Гройсман.

Читайте також: Ухвалення "антирейдерського закону" було вигідно всім партіям, - заступник міністра юстиції Мороз

Кажучи про протидію рейдерству, він зазначив, що працівники правоохоронної системи мають спочатку захистити підприємство від нападників, а вже потім з'ясовувати обставини захоплення.

"Ніхто не має свої брудні руки сунути туди, де є ефективний власник, який має своє майно", - наголосив Прем'єр-міністр.

У цьому контексті голова уряду поінформував, що з 1 жовтня заробітна плата працівників карного розшуку зросла втричі.

Також читайте: "Пішов на захоплення підприємства - одразу в тюрму", - Гройсман закликав силовиків "швидко і якісно" реагувати на випадки рейдерства

"Це означає, що ми будемо вимагати від карного розшуку більш ефективних дій щодо боротьби із кримінальною злочинністю", - зазначив він.

Гройсман також подякував народним депутатам за підтримку змін до Державного бюджету на 2016 рік зокрема у частині фінансування карного розшуку.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики