Путін робитиме все, щоб конфлікт на Донбасі не став "замороженим", - Кравчук

20870 34

На його думку, Росії необхідно, щоб Україна мала проблеми з переселенцями, торгівлею і витрачала максимум сил на вирішення цих та інших питань.

Як передає Цензор.НЕТ, таку думку в ефірі "112 Україна" висловив перший президент України Леонід Кравчук.

На його думку, Росії необхідно, щоб Україна мала проблеми з переселенцями, торгівлею і витрачала максимум сил на вирішення цих та інших питань.

"Путіну не потрібен заморожений конфлікт. Що таке заморожений конфлікт? Визначаються справи на кордоні, справи переходів, тоді все стає під контроль з двох сторін. А Путіну треба уповільнена проблема, з біженцями, торгівлею. Така ситуація йому потрібна, можна впливати на Україну, вимотувати Україну та її ресурси й запускати різного роду диверсантів. Я думаю, Путін буде робити все, щоб ця точка не стала замороженою", - вважає Кравчук.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Російські окупанти почали зносити історичну будівлю в охоронній зоні Ханського палацу в Бахчисараї. ВIДЕО

Про перспективу "заморожування" збройного конфлікту на Донбасі експерти говорять уже не вперше, в основному через нестачу ефективної консолідованої політики безпеки в Європі. Крім того, робота як нормандського, так і мінського формату не приносить відразу видимих результатів. Отже, чимало експертів і політиків схиляються до того, що війна на Донбасі може надалі розвиватися за сценарієм Придністров'я.