Цензор.НЕТ

21.10.16 16:36

Кабмін створив робочу групу з відновлення лісових насаджень

Уряд створив робочу групу для напрацювання рішень з відновлення лісового фонду України та захисту лісових насаджень.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час "Години запитань до уряду" у Верховній Раді в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

Інформуючи про дії уряду щодо вирішення проблем, озвучених у питаннях народних депутатів під час попередньої "Години запитань до уряду", Гройсман зазначив: "Як я і обіцяв, міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий 18 жовтня створив робочу групу на чолі з міністром аграрної політики (і продовольства України), і співголовою цієї групи є народний депутат (секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи) Остап Єднак".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Заступник начальника лісгоспу на Тернопільщині організував підпільний лісовий бізнес. ФОТОрепортаж

До складу робочої групи також входять інші народні депутати, зазначив глава уряду.

"Прошу цю робочу групу працювати, вносити пропозиції. І я дуже розраховую на позицію співголови групи Остапа Єднака стосовно якомога швидшого внесення пропозицій щодо відновлення лісових насаджень", - зазначив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики