Українці та росіяни в СЦКК можуть припиняти вогонь на Донбасі в 50-70% випадків, - генерал Кременецький

8572 59

Українська сторона Спільного центру координації та контролю за припиненням вогню на Донбасі (СЦКК) може в 50-70% випадків домовитися з росіянами про припинення обстрілів на певний період часу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це розповів керівник української сторони СЦКК генерал - майор Борис Кременецький в інтерв'ю телеканалу "Громадське".

"Я спілкуюся безпосередньо з російським генералом. Він відповідно виходить на ту сторону, я виходжу на керівництво або угруповань, або антитерористичної операції. Ми домовляємося, в який час, як це краще зробити. У нас є можливість зупиняти вогонь від 50% до 70% випадків", - сказав Кременецький.

Читайте також: ОБСЄ не змогла втрапити на ділянки розведення сил у Золотому і Петровському: "Сторони не розмінували місцевість"

Він пояснив, що з українського боку на лінії розмежування знаходяться 27 спостережних пунктів СЦКК, у восьми з них перебувають російські офіцери. "А вісім наших офіцерів є з того боку", - зазначив Кременецький.

"За словами російського генерала, він виходить на керівництво збройних формувань (бойовиків самоназваних "ДНР" та "ЛНР", - ред.), але фактично він виходить на своїх колег, які під іншими прізвищами там працюють", - наголосив український генерал.