Цензор.НЕТ

23.10.16 14:02

"Варто уникати демонізації Путіна і надмірної переоцінки його можливостей", - британський журналіст Лукас

Лідерам західних країн не варто переоцінювати можливості російського керівництва.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив Едвард Лукас, британський журналіст і політолог, автор книги "Нова холодна війна: як Кремль загрожує Росії і Заходу", в інтерв'ю Радио Свобода.

"Я думаю, варто уникати демонізації Путіна і надмірної переоцінки його можливостей", - сказав він.

"Говорячи про Путіна, слід пам'ятати, що ми - я маю на увазі Захід - стикаємося з проблемами в стосунках з ним, часто йому і програємо не тому, що ми об'єктивно слабкі, а тому, що ми слабовольні. Країни західного світу -це загалом приблизно мільярд людей і 40 трильйонів доларів сукупного ВВП. Росія - це 140 мільйонів людей і 1,6 трильйона доларів ВВП. РФ - не СРСР, який представляв для Заходу глобальну загрозу, це лише джерело певних неприємностей", -. вважає експерт.

Також читайте: Російський пропагандист Мартиросян, через якого білоруський літак повернули в київський аеропорт, збирається судитися. ФОТО


"Часто забувають про те, наскільки Росія залежна від Заходу. Наприклад, у фінансовому відношенні. Ми ж від російської фінансової системи не залежимо. І таких прикладів безліч. У нас величезні резерви і можливості", - підкреслив Лукас.

Читайте також: ОБСЄ поки що не може відповісти на питання про збройну місію на Донбасі, - Пєсков

"У нинішній ситуації багато людей на Заході, в тому числі політики, переоцінюють Путіна. Вони не враховують того, що він зробив зі своєю власною країною. А він її, всупереч твердженням власної пропаганди, зовсім не зміцнив", - переконаний він.

"Саме тому людям, які починають запевняти мене в тому, що Путін великий лідер, я кажу:" Ні, це неправда. У російську історію його правління нарешті увійде як жахливий період, коли Росія прийшла до зовнішньої ізоляції і внутрішньої відсталості", - сказав експерт.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики