Цензор.НЕТ

23.10.16 16:16

Дружина Саакашвілі зняла кандидатуру з виборів у Грузії

Кандидат у мажоритарні депутати від партії "Єдиний національний рух" (Грузія), дружина глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі Сандра Руловс зняла свою кандидатуру з другого туру виборів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Грузия Online", згідно із законодавством, її ім'я, як і раніше, буде значитися в бюлетенях другого туру.

"Хочу подякувати виборцям за довіру і завойовану перемогу, яку, на жаль, вкрали не тільки 8 жовтня, але і вчора. Всі знають, що я перемогла в першому турі, тому вважаю образою вихід у другий тур на тлі цих несправедливих так званих демократичних виборів", - заявила вона.

Читайте також: У кращому разі вибори на Донбасі можуть відбутися через два-три роки, - голова КВУ

"Ця фальсифікація мала місце не тільки в Зугдіді, а й всій Грузії. Я здивована оцінками міжнародних організацій (за винятком деяких), незважаючи на те, що все більше відеоматеріалів поширюється, де добре видно порушення - зниклі бюлетені, одні і ті ж люди в різних ділянках, фотозйомка і т.д. Це фальсифікація, визначити масштаби якої неможливо, це було всюди", - підкреслила політик.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Обшуки у журналістки Бабич у РФ можна трактувати лише як наступ на свободу слова, - Сюмар. ВIДЕО

"Моя перемога в першому турі була особистою поразкою для Іванішвілі, неформального правителя, які за кілька днів до 8 жовтня сказав, що "і ця пані не переможе в Зугдіді". І це сприйняли як наказ, і наказ повинен був бути виконаний. Це абсолютно неприйнятно для мене", - сказала Руловс.

Нагадаємо, 22 жовтня пройшли повторні вибори першого туру в низці населених пунктів Західної Грузії. Опонент Руловс від "Грузинської мрії" набрав трохи більше 48%. Різниця між лідером і Сандрою Руловс склала близько 900 голосів.

Другий тур виборів відбудеться 30 жовтня.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики