Цензор.НЕТ

23.10.16 20:55

Порошенко: "Для продовження санкцій проти Росії є всі підстави"

Російська Федерація не виконує свої зобов'язання відповідно до Мінських угод, тому наразі є всі підстави для продовження санкцій проти неї.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це, розповідаючи про підсумки переговорів лідерів країн у "нормандському форматі" (Україна, Німеччина, Франція, РФ) у Берліні, заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам, показаному в неділю ввечері.

"Левова частина часу була присвячена питанням безпеки", - заявив Президент.

Він зазначив, що Україна відповідально ставиться до питань безпеки і демонструє виконання своїх зобов'язань, на відміну від Росії. "Це дуже-дуже обґрунтована аргументація з приводу продовження режиму санкцій, якщо не буде продемонстрований прогрес у цьому питанні", - підкреслив Порошенко.

Читайте також: Всі угоди Мінська прозорі. Ніякі таємні домовленості не притаманні європейській політиці, - Порошенко

Він нагадав, що Україна була готова і налаштована на регулярний діалог у "нормандському форматі". "Ще на початку серпня я чітко заявив, що ми готові взяти участь у саміті "Великої двадцятки" в Гуанчжоу і там провести зустріч у "нормандському форматі". Ви пам'ятаєте, що тоді від цього відмовилася Росія і сказала, що, напевно, це кінець "нормандського формату", що вони більше не будуть у цьому брати участь, вони не бачать у цьому сенсу", - зазначив Президент.

У жовтні 2016 року, за його словами, було проведено багато консультацій з лідерами Німеччини та Франції, після яких прийнято рішення провести "нормандську зустріч", щоб напередодні засідання Ради ЄС керівники Німеччини і Франції мали можливість проінформувати своїх європейських партнерів про поточну ситуацію з приводу виконання Мінських угод і щодо ситуації у Сирії.

Читайте також: Санкції США не є легітимним інструментом, - заступник глави МЗС РФ Рябков
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики