"Це вбивство сталося відразу після заяв міжнародної групи щодо "Боїнга", - Латиніна про можливі причини ліквідації Мотороли

110682 170

Вбивство в Донецьку бойовика Мотороли може бути пов'язане із заявами слідчої групи щодо збитого на Донбасі Boeing-777 Malaysia Airlines.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявила в ефірі своєї програми "Код доступу" на "Эхо Москвы" російський публіцист Юлія Латиніна.

"Це вбивство сталося відразу після заяв міжнародної групи щодо "Боїнга". Зрозуміло, що не Моторола цей "Боїнг" збивав. Його збили кадрові російські військові, які управляли "Буком". Але Моторола там зафіксований на плівках, і, власне, з розмови видно, що він просто знає, хто їхав і як збивав. Яка з цих трьох ліній спрацювала, я не знаю. Але я зазначила б, що ось у нас після розслідування Хайо Зеппельта, німецького журналіста, стали вмирати раптово люди, які були причетні до допінгу. Ось якщо будуть помирати інші, які мають стосунок до "Боїнга", ще раптовіше, то, може бути, хтось із цих причетних втече слідом за Родченковим", - зазначила вона.

За її словами, можуть бути й інші причини вбивства бойовика, як, наприклад, незаконний бізнес.


"Моторола - це людина, яка була автомийником, і в Донецьку йому дісталося все: квартира, яка, до речі, конфіскована була визволителями у колишніх господарів, команда, машина, дружина, слава, уважуха і бізнес того спрямування, який був у Донецьку. Як я вже сказала, один із найпопулярніших видів бізнесу - це бізнес продажу майна із залишених осель, зокрема автомобілів. Це ж краса! Ти прийшов звільняти людей, вони втекли. Ну, ти продаєш їхнє майно - вони ж зрадники батьківщини", - зазначила Латиніна.

"Далі, власне, з'ясовується, що у цього бізнесу 3 обставини ризику. По-перше, це не бізнес, а бандитизм у чистому вигляді. А, значить, у нього такі ж ризики, як у будь-якого російського бандита початку 90-х років, це ризики внутрішніх розборок", - підкреслила вона.

Крім цього, на думку Латиніної, Моторолу могли "прибрати" російські спецслужби: "Крім того, що ці люди розбираються між собою, мабуть, почався плановий відстріл цих чудових героїв із боку російських спецслужб, які розуміють, що з цим каші не звариш".

Читайте також: Росія повністю ігнорує передачу даних щодо збитого Боїнга МН17, - слідчі міжнародної групи