Цензор.НЕТ

24.10.16 10:00

"Що більша зарплата, то більш депутат незалежний", - нардеп Розенблат

Що більша зарплата у народного депутата, то більш він незалежний.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку в ефірі 112 Україна висловив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Борислав Розенблат.

"Я свідомо голосував за підвищення зарплати. Я вважаю, що люди, які ухвалюють рішення, розподіляючи мільярди гривень, не повинні вдавати, що отримують зарплату 5 тис. Ходять в дорогих костюмах і при цьому роблять вигляд, що все в країні нормально. Що більша зарплата, то більш депутат незалежний", - сказав він.

Також читайте: Спікер Парубій поки що не підписує постанову, яка збільшує зарплату депутатам

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада ухвалила постанову "Про висновки і пропозиції до проекту закону про Державний бюджет України на 2017 рік" (№5000-П), яка серед іншого передбачає збільшення зарплат народним депутатам. Посадовий оклад голови Верховної Ради становитиме 30 мінімальних зарплат, першого віце-спікера - 28, віце-спікера - 28, голови комітету, лідера фракції (депутатської групи) - 27, першого заступника голови, заступника голови, секретаря комітету, першого заступника голови, заступника голови фракції - 26 , голови підкомітету комітету і члена комітету - 25 мінімальних зарплат.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики