ГПУ передала "Велику кримінальну справу" проти Януковича в новостворене Управління у справах злочинних організацій: за Горбатюком залишилося розслідування справ щодо Євромайдану

4280 30

З метою удосконалення організації роботи Генеральної прокуратури реорганізований Департамент спеціальних розслідувань ГПУ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ

"Для активізації та завершення досудового слідства і передачі в суд «Великої кримінальної справи» стосовно В. Януковича та його найближчого оточення створено Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями. До складу управління увійшло 63 співробітники", - сказано в повідомленні.


У ГПУ розповіли, що «Велика справа» стосовно В. Януковича складається із багатьох епізодів, зокрема - узурпація влади, розвал економіки, послаблення обороноздатності країни та інформаційної безпеки, заволодіння державним майном - резиденцією «Межигір'я», тощо.

Разом з тим, в ГПУ зазначили, що Сергій Горбатюк продовжує залишатися керівником Департаменту спеціальних розслідувань, до складу якого входять 56 співробітників.

"За цим Департаментом залишається розслідування і передача до суду справ щодо Майдану", - підкреслили у відомстві.