Цензор.НЕТ

24.10.16 18:06

"Моє навчання за кордоном не суперечить ідеї патріотизму", - дочка Пєскова

Єлизавета Пєскова, дочка прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, не бачить нічого поганого в своєму навчанні за кордоном.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона заявила на своїй сторінці в Instagram.

"Минулого тижня було поширено інформацію про те, що учням і родичам чиновників, які живуть за кордоном, рекомендовано повернутися в Росію. Незважаючи на те, що інформація була спростована авторитетним джерелом, на мою Instagram посипалися запитання про те, чи маю я намір переїжджати з Франції на Батьківщину", - пише вона.

"У зв'язку з цим мені б хотілося висловити свою думку щодо цієї теми. По-перше, я повнолітня і маю право сама вирішувати, де жити і вчитися. По-друге, як мені здається, ті, хто вважає, що патріоти повинні вчитися тільки в своїй країні, або не дуже добре знайомі з історією, або особистість Петра Першого не є для них авторитетною. Саме цей цар усвідомив важливість освіти за кордоном для розвитку держави. Внаслідок цього почав проводити реформи, особливу увагу приділяючи орієнтованості на Європу, для чого тисячі молодих людей вирушили на навчання за кордон для підготовки фахівців у різних сферах (і, до речі, почав він із себе). Тому дехто не повертався назад у Росію, вважаючи за краще пов'язати своє життя з іншою країною. Те саме відбувається і в наш час. Але це зовсім не означає, що всі, хто поїхав здобувати освіту за кордон, неодмінно звідти не повернуться", - зазначила Пєскова.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Він сам подав документи для участі в конкурсі на навчання, серед 1400 учасників мій син переміг", - Порошенко розповів, як його син потрапив у британську школу

"Потрібно прагнути до того, щоб людям хотілося жити в своїй країні, а не утримувати їх насильно. Як кажуть, на милування нема силування. Невдоволення тими, хто працює і навчається за межами Росії, не робить людей патріотами. Моє навчання за кордоном не суперечить ідеї патріотизму - скоріше, навпаки. Маючи досвід життя в Європі та спілкування з жителями інших держав, російські "піддані" будуть володіти не тільки вродженим російським, а й європейським мисленням. Це призведе до поліпшення міжнародних відносин, розуміння іноземного бачення світу, не кажучи вже про отримані знання і досвід, який вони зможуть використовувати на благо держави", - вважає вона.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики