Цензор.НЕТ

25.10.16 09:15

Автора пам'ятки туристам про відвідування Криму оголосили у федеральний розшук у РФ

Голову Товариства захисту прав споживачів Михайла Аншакова, автора резонансної пам'ятки для туристів, які збираються до Криму, оголосили у федеральний розшук.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Аншаков написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

За його словами, в розшук його оголосили повторно за одним і тим самим обвинуваченням.

"Циркова вистава триває. Друзі, поспішаю поділитися новиною, яка, можливо, когось потішить, а комусь допоможе краще зрозуміти стан нашої правоохоронної системи, зокрема впроваджені останнім часом нові цікаві техніки. Мене знову оголосили у федеральний розшук у тій самій кримінальній справі про приховування майна, підданого опису на суму 1300 рублів (ст. 312 ч. 1 КК РФ), порушеній у липні минулого року через два тижні після публікації на сайті ТЗПС Пам'ятки споживачам під час відвідування окупованих територій", - написав він.

Читайте також: Контроль за будівництвом мосту в окупований Крим обійдеться Росії в 1,5 мільярда рублів

У документах, опублікованих Аншаковим також ідеться про арешт майна - комп'ютерного блоку живлення, монітора і бежевого металевого сейфа. Аншаков, згідно з документами, був призначений "відповідальним зберігачем" арештованого майна, але приховав його.

розыск

У документах також йдеться, що слідство не може встановити місцеперебування Аншакова.

"Таким чином, у цій справі федеральний розшук для мене - це перманентний стан, з якого не допомагає вийти ні проживання за місцем постійної реєстрації, ні відоме правоохоронцям місце роботи, ні особисте спілкування з ними, зокрема і в Хамовницькому райсуді, де вже понад три місяці розглядають скаргу за ст. 125 КПК України на бездіяльність дізнання. Звернення в прокуратуру ЦАО м. Москва і в слідчу частину Хамовницького ОВС, куди справу направлено понад два місяці тому, але, як там повідомляють, вона ще не надійшла "в повному обсязі ", також не дозволяють скасувати розшук. Складається враження, що це нова методика нагляду за неблагонадійними елементами системи "Сторожовий контроль", коли порушують на основі свідомо абсурдних підстав технічні кримінальні справи, котрі стають безстроковими через федеральний розшук підозрюваного, з якого він не має можливості вийти. У свою чергу федеральний розшук дозволяє збирати і накопичувати необхідні відомості про всі переміщення, переговори, листування "розшукуваного", ймовірно, з єдиною охоронної метою - щоб було", - пише Аншаков.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики