Цензор.НЕТ

25.10.16 11:57

Мер Єкатеринбурга не підтримує присвоєння одній із вулиць імені Мотороли

Мер Єкатеринбурга (Росія) Євген Ройзман не підтримує ідею присвоєння одній із вулиць міста імені терориста "ДНР" Арсена Павлова на прізвисько Моторола.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Говорит Москва", чиновник заявив, що в Єкатеринбурзі досить своїх героїв, чию пам'ять ще не увічнено.

"У нас тут жив і пробивався звідси на фронт Герой Радянського Союзу Пологов. Чудовий льотчик. Дуже багато літаків збив. Поводився гідно. Так ось, його вулиці немає в Єкатеринбурзі. І повірте, що вулиця Мотороли у нас не з'явиться раніше, ніж вулиця Пологова", - сказав він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Портрет терориста Мотороли намалювали на будівлі у Санкт-Петербурзі. ФОТО

Раніше в Єкатеринбурзі почався збір підписів за петицію про присвоєння імені Арсена Павлова одній із вулиць. Олександр Винокуров, який створив петицію, заявив про намір після збору необхідної кількості підписів відправити її на розгляд губернатору. Цю ідею підтримав гітарист групи "Чайф" Володимир Бігунов, також виходець з Єкатеринбурга.

Нагадаємо, Арсен Павлов був ліквідований 16 жовтня. У ліфті його будинку спрацював вибуховий пристрій. Бойовик перебував в епіцентрі вибуху.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики