Цензор.НЕТ

25.10.16 15:55

Розенко: У Держбюджеті на 2017 рік передбачено суттєве збільшення фінансування для лікування хворих на туберкульоз, ВІЛ та гепатити

У проекті Державного бюджету України на 2017 рік передбачено суттєве збільшення фінансування заходів для лікування хворих на туберкульоз (323 млн грн), ВІЛ (на 484 млн грн) і гепатити (на 14 млн грн).

Про це сьогодні під час зустрічі з головою підрозділу з управління грантами Глобального фонду Марком Едінгтоном заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.-

"Ми здійснили серйозний крок вперед щодо збільшення державного фінансування програм протидії ВІЛ-інфекції та туберкульозу в Україні. Це наш ідеологічний вибір. Це не просто наші міжнародні зобов'язання, які взяла на себе Україна. Ми це робимо, насамперед, для тих людей, які зіткнулися із цими тяжкими захворюваннями і потребують нашої допомоги", - сказав Павло Розенко.

Також читайте: Україна має один із найнижчих показників планової вакцинації у світі, - Розенко

Також, за словами Павла Розенка, після тривалої перерви, цього року за державні кошти буде здійснена закупівля препаратів для проведення замісної терапії на 13 млн грн. За останніми даними, близько 9 тис. українських громадян є учасниками програми замісної підтримувальної терапії.

Віце-прем'єр-міністр висловив подяку Глобальному фонду за надання фінансової та консультативної підтримки у боротьбі зі СНІДом та туберкульозом в Україні.

"Ми високо оцінюємо не лише фінансовий внесок, а й величезну консультативну, дорадчу, гуманітарну допомогу, яка надається і Глобальним фондом, й іншими міжнародними організаціями", - зазначив він.

Читайте також: МОЗ ініціює створення Національної служби здоров'я України

Марк Едінгтон відзначив прогрес, якого досягла Україна у боротьбі з розповсюдженням ВІЛ/СНІДу та туберкульозу та запевнив у подальшій підтримці Глобальним фондом зусиль України у цьому напрямку.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики