Цензор.НЕТ

25.10.16 16:53

Ходорковський пропонує західним політикам готуватися до постпутінського періоду в Росії

Президент РФ Володимир Путін буде "до безкінечності підвищувати ставки" в новій холодній війні із Заходом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW, таку думку висловив опозиціонер, голова фонду "Відкрита Росія" Михайло Ходорковський у статті для німецького видання Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Він виключає можливість модернізації країни без реальної політичної конкуренції та розвиненого громадянського суспільства. Однак, за його словами, Путін зовсім не зацікавлений у таких змінах.

Ходорковський пропонує західним політикам уже сьогодні почати розробку довгострокової стратегії на постпутінської період. На його думку, це могло б допомогти "повернутися до історично зумовленого європейським шляхом розвитку" Росії.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Цар, імператор. Не знаю, з ким його порівняти. Бюст на повний зріст на площі біля Леніна", - прихильники окупантів про пам'ятник Путіну в Сімферополі. ВІДЕО

У розробці такої стратегії, на його думку, особливу роль могла б зіграти Німеччина, яка добре знає Росію. Саме Берлін, за словами опозиціонера, міг би "закласти основу цікавої і корисної дискусії, в якій ішлося б насамперед не про Путіна та непередбачуваність його зовнішньої політики, а про ті процеси, які неминуче стануться в російському суспільстві та економіці країни". Лише в цьому випадку, як вважає Ходорковський, Захід зміг би краще, ніж у 1991 році, підготуватися до майбутніх змін у Росії.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики