Цензор.НЕТ

25.10.16 21:28

НАТО буде зміцнювати підтримку України в реформуванні оборонного сектора, - начальник управління військового партнерства Альянсу Петерсен

З боку НАТО підтримка України в реформуванні її оборонного сектора буде зміцнюватися і розвиватися.

Про це заявив начальник управління військового партнерства штабу Верховного головнокомандувача Збройних сил НАТО в Європі - заступник начальника штабу з питань військового партнерства стратегічних командувань НАТО генерал-майор Одд Петерсен під час зустрічі в Одесі на фрегаті "Гетьман Сагайдачний" із командувачем Військово-морських сил Збройних сил Україна віце-адміралом Ігорем Воронченком, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

У ході зустрічі делегації українських ВМС і НАТО обмінялися думками щодо ситуації з безпеки в регіоні Чорного моря, обговорили перспективні напрямки співробітництва, в тому числі щодо реформування ВМС ЗС України і можливостей допомоги на цьому шляху з боку НАТО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Росії особлива відповідальність за виконання Мінських домовленостей, тому що вона підтримує сепаратистів на Донбасі, - Столтенберг

Як зазначив генерал-майор Одд Педерсен, Україна ще в 2014 році заявила про себе як про країну - потужного партнера НАТО й однією з перших підтримала програму "Партнерство заради миру", брала участь у багатьох операціях НАТО протягом багатьох років.

"Після того, як Росія здійснила анексію Криму, ми тільки збільшили нашу підтримку Україні, і ця підтримка в подальшому буде зміцнюватися і розвиватися, - зазначив представник НАТО.

В інтерв'ю журналістам генерал-майор Одд Педерсен підкреслив актуальність і важливість сьогоднішньої зустрічі для перспектив у майбутньому.

"Це дуже важлива зустріч, ми демонструємо, що Північноатлантичний альянс допомагає Україні в реформуванні оборонного сектора, Збройних сил України, в тому числі Військово-морських сил", - сказав представник НАТО.

Також читайте: Україна має повністю перейти на стандарти НАТО до 2020 року, - Клімкін
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики